Obserwatorzy

poniedziałek, 26 września 2011

Cudny,jesienny dzień.

Wyszedłem ze szpitala w dniu ślubu mojej siostry!Kiepsko się czułem ale nie chciałem dać tego poznać po sobie,bo w życiu trzeba być twardym nie miękkim! Udało się! Slub był cudny! Siostra wyglądała zjawiskowo,pan młody równie przystojnie się prezentował.Pogoda dopisała wspaniale.Było cudnie.Nastepnego dnia po poprawinach wybrałem się na spacerek,by nogi zmęczone rozruszać.Zabrałem ze sobą Majcię i pomknęliśmy na pola i łąki.Spacerek się udał wyśmienicie,radośnie zmeczeni wróciliśmy do domciu na herbatkę z kardamonem,bo choć aura była łaskawa to wieczór już nieco chłodny.Nasyciliśmy oczy i dusze kolorami cudnymi,zapachami i snem sprawiedliwym usnęliśmy.Majcia nawet lekko podchrapywała ale nie ma się co dziwić.Wszystkie 4 łapki tak szybko biegały po leśnych dróżkach.Polecam wszystkim jesienne spacerki,bo magia nas czeka fantastyczna,Pani jesień chojna jest bardzo i dary wszelakie rozdaje,czasem trzeba się nieco po nie schylić ale to dla zdrowotności.Miłego tygodnia wszystkim,dziękuje za miłe komentarze i zapraszam cześciej.Pogodnych i pięknych dni życzę.


W miłosnym uścisku.


Sromotniczek,piekny ale grożny.

Bielinek kapustnik,cudny!


Chaberek,też uroczy ;-).

I tak to był.Ostatnie dni były wypełnione po brzegi,marzeniami,rozmyślaniem i ogromem miłości.Było też chwilami trudno i boleśnie ale ale nie poddajemy się.!!! Nie wolno. Jak to mówią ALLELUJA I DO PRZODU ;-).Miłego dnia ;-). A, i jeszcze jedno.Doszedłem do wniosku,że jednak anioły są tu na ziemi,choć czasem o nich zapominamy lub w nie nie wierzymy.One jednak są.

2 komentarze:

  1. Jak to nie wierzymy, Grzegorz Anioły są na ziemi i czuwają nad nami, ja to wiem, mój Anioł już nieraz miał pełne ręce roboty. Czasami bywają zmęczone, albo mają urlop, ale są. Piękny jesienny spacer, twardziel z Ciebie i tak trzymaj, nie daj się "ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" :) ślę buziaki takie pachnące jesienną łąką.. acha i uściski dla siostry i jej męża, niechaj im się darzy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cytrynek, jest nawet piękniejszy niz bielinek.

    OdpowiedzUsuń