Obserwatorzy

wtorek, 29 listopada 2011

" Tyle słońca w całym mieście... "

Kochani,dzisiaj aura sprawiła nam kolejną miłą niespodziankę i cudne , prawie wiosenne,gdyby nie lekki mrozik, słoneczne przedpołudnie i ranek. Oj jakby cudnie było by aby taka pogoda aż do kwietnia przetrwała! lecz to niemożliwe. Mróz  i śnieg bardzo potrzeby jest,choć i bywa kłopotliwy ale bez niego wiosna nie była by wiosną i tak dalej ... ;-)
Ja jednak zauroczony dzisiejszą pogodą i słońcem światło odnalazłem w sobie i naszła mnie nie odparta chęć podzielenia się nim z Wami, życząc pięknego i miłego dnia. Bardzo pięknie dziękuję za wszystkie Wasze słowa otuchy i miłe wpisy.
A oto kilka zdjęć mojego wewnętrznego  "światełka " jak zawsze z niecierpliwością będę czekał na Wasze opinie ;-). Buziaki wszystkim.


Finał mojego Candy zbliża się niepostrzeżenie, ogarnia mnie powoli lęk i jakieś takie miłe zarazem uczucie,bo bardzo chciałbym sprawić komuś przyjemność. Miłego dnia. ;-) Grzegorz.


12 komentarzy:

 1. Śliczne korale :) piękne kolory ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne i bardzo oryginalne :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wolałabym jednak, żeby mróz i śniegi nie przyszły;) kocham słońce i kocham złotą ciepłą jesień, a Twoje korale mi ją przypominają:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa kolorystyka. Mój faworyt to korale ze zdjęcia nr 4:).

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas też dzisiaj słoneczko grzało, a niebo pyszniło się błękitem, jest tylko jedno małe ale, nie padało od bardzo dawna i tu w górach ludzie mają problemy z wodą, tak, że przydałby się jakiś deszcz. Korale piękne, jakbym miała wybrać, to byłby niezły kłopot, pozdrawiam słonecznie z moich Jaworzyn :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia zdecydowanie za małe!
  Tak zdecydowanie. Wcale nie widzę a gdy zacznę powiększać te cuda, to mi zniknie co już zdążyłam napisać.
  Niemniej życzę tego światełka, jak najwięcej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ach!!! to granda ;), wcale mi się nie powiększają!

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolory ziemi :)
  A słoneczko było i u nas :)
  Zapraszam do siebie na zimowe candy ;)

  OdpowiedzUsuń