Obserwatorzy

poniedziałek, 3 października 2011

Poniedziałkowe myśli.

Witajcie. I znów mamy poniedziałek,koniec i początek nowego tygodnia.Niedziela upłynęła mi na błogim leniuchowaniu, pierwszym od wielu dni.Wybrałem się do hali EXPO w Łodzi na targi wnętrzarskie.Ludzi odwiedzających niewielu bylo ale za to artystów i twórców wszelakich co niemiara.Piękna ceramika,filc,torby malowane, nawet papierowe meble,CUDEŃKA wszelakiej maści ogromne.Szkoda,że tak mało nagłośniona impreza,bo powinno ją odwiedzić wiele więcej osób tym bardziej,że w warsztatach różnych mozna było wziąść udział.
Może w przyszłym roku bedzie lepiej,oby.
Dziękuje za komentarze miłe Jolu i Madziu. Ciągle mam kłopot z dodawaniem wpisów wiec tak pragnę Wam podziękować i miłego tygodnia życzyć. ;-)11 komentarzy:

 1. Przepiękne:)
  Dziękuję za odwiedziny na blogu. Ciepło pozdrawiam*

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, widziałam Cię u Drzyzgi, ale dałeś czadu, pozdrawiam z deszczowych dziś Jaworzyn i pozdrów swoją dziewczynę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za miłe komentarze.Bardzo mnie cieszą i budują,mobilizują do tworzenia innych rzeczy.Dziękuję.
  Tak Jalu,masz rację,dałem czadu.Przykro mi tylko i nieco głupio,że wykorzystali to i puścili w telewizji.Najpierw prosiłem aby tego nie robili,zmęczony byłem okrutnie,7 godzin nagrania,stres i mimo to,że widzowie byli uprzedzeni o nas - alergikach,to niektórzy przyszli bardzo wyperfumowani no i " zaszalałem ". Jak 1 raz to oglądałem to głupio mi strasznie było.Ale może da to kom€s do myślenia,że alergia to naprawdę poważna choroba.No ale dosyć smucenia.
  Miłego wieczorka.

  OdpowiedzUsuń
 4. ROBISZ PRZEPIĘKNĄ BIŻUTERIĘ:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego lata odciskałam w glinie takie różne listki, jak i te Twoje. Widzę, że również nie udało Ci się znaleźć czterolistnej koniczyny. Ale i tą trzylistną fajny efekt stworzyłeś na naszyjniku. Wszystkie wisiory etno wyszły super.
  Pozdrawiam cipło:)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za miłe komentarze,czuje się zaszczycony Waszym uznaniem.
  Znalazłem czterolistna koniczynkę ;-) czeka na swoja kolej. Muszę wymyślić jakąś odpowiednią oprawę. Jak tylko to uczynię zaraz się z Wami podzielę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi sie ta bizuteria podoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne te wisiory, nawiązujące do natury :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudne te wisiory ,takie naturalne.

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczne zwłaszcza koniczyna

  OdpowiedzUsuń
 11. te organiczne formy są zachwycające :)

  OdpowiedzUsuń