Obserwatorzy

sobota, 4 sierpnia 2012

Jarmark w " ZŁOTYM JAMNIKU "

Kochani moi ;-)
Z wielką przyjemnością chciałbym Was zaprosić na KIERMASZ w Pracowni Sztuk Wszelakich mojej przyjaciółki Agaty Olszackiej i cudnej Galerii " Absynt " Wandy Gierowskiej.
Kiermasz odbędzie się 11 i 12 sierpnia czyli w przyszły weekend. Jeśli mieszkacie w Łodzi lub okolicach i macie ochotę spróbować własnych sił, po przebywać w miłym towarzystwie, pochwalić się własnymi cudnymi dziełami rąk, po prostu miło spędzić weekendowy czas to raz jeszcze bardzo serdecznie Was zapraszam. Oczywiście jeśli macie ochotę zaprosić znajomych, kolegów, koleżanki to wszyscy są bardzo mile widziani. To również fantastyczna sposobność abyśmy nasze znajomości ze świata blogowego mogli rozwijać i w świecie realnym ;-).
Więc raz jeszcze w imieniu Agaty i Wandy oraz własnym bardzo serdecznie zapraszam Was na kiermasz do skansenu Budownictwa Drewnianego przy Muzeum Białej Fabryki w Łodzi.
Po wszystkie pytania i wyjaśnienia proszę dzwonić pod numer Agaty 515 127 862
Myślę, że stworzymy nowe , cudowne miejsce do spotkań i prezentowania swoich dzieł.
Chciałbym również bardzo serdecznie podziękować za wszystkie Wasze odwiedziny i miłe słowa. W poniedziałek znów idę do szpitala, jak wszystko będzie dobrze to wyjdę w środę. Dzięki Waszym słowom naładowałem energie i spróbuje się nie dać. ;-)
Buziole dla Was wszystkich.
Dobrego weekendu.
Na koniec kilka zdjęć ze skansenu.5 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie mieszkam bliżej, chętnie skorzystałabym z zaproszenia. Bądź tak dalej taki optymistyczny. Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety do Łodzi daleko.. :(
  Trzymaj się Grzesiu!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach,szmat drogi...Pozostaje życzyć Wam miłego kiermaszowego spotkania i dużo,dużo optymizmu!!Przesyłam dobre myśli i uściski!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Grzesiu...to chyba jakieś fatum!Tak marzyłam żeby dostać się na taki kiermasz.Tak bym bardzo chciała pokazać swoje dokonania szydełkowe.I nie chodzi mi o handel,ale o to żeby się pokazać.I jak jest taka szansa to ja absolutnie nie mogę w tym czasie.Nie daruję sobie.Tyle ciekawych osób można poznać,tyle cudów zobaczyć a ja się wtedy z domu ruszyć nie mogę :( Miałabym szansę zobaczyć Twoją ceramikę na żywo...nawet Ciebie poznać.Łódź jest tak blisko... :(((
  Grześ przecież Ty musisz wyjść w środę ze szpitala!Z całych sił trzymam kciuki!
  P.S. Zorganizowałam zabawę na swoim blogu.Każdy może się określić co chciałby żebym dla niego wykonała...Biorę udział w każdej Twojej "rozdawajce" więc zerknij proszę.Może i ja dla Ciebie mogę coś zrobić ?

  OdpowiedzUsuń